ارتباط مستقیم با پر کالکشن:

مجموعه پرکالکشن همیشه سعی در ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان و بالاترین کیفیت را دارد. جهت ارتباط بیشتر با ما و ارائه هرگونه انتقاد ، پیشنهاد و یا نظر سازنده، از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

ایمیل: info@parcollection.com                          شماره تماس: 09104257202

شبکه های اجتماعی:

 
پر کالکشن

سوالات متداول

حداکثر زمان تحویل لباس چقدر است؟

از زمان ارسال سفارش تا تحویل لباس به دست شما با توجه به نوع طرح متفاوت است. اما تلاش بر این است تا در 7 الی 10 روز کاری، محصول سفارشی شما به دستتان خواهده رسید.

آیا رنگ عکس با لباس ممکن است متفاوت باشد؟

عکس های این مجموعه بدون هیچ ادیتی می باشد و تمام تلاش ما این است تا رنگ مطابق با واقعیت باشد. با این حال با توجه به حالت صفحه دستگاه شما ممکن است تفاوت کمی وجود داشته باشد.

چگونه سایز خود را تشخیص دهیم؟

 برای اکثر مدلها جدول سایزبندی تهیه شده است و در پیج اینستاگرام در قسمت هایلات قرار دارد. لطفاْ قبل از خرید اندازه های خود را مطابقت دهید. با توجه به حالات کشسانی انواع پارچه، ممکن است کمی سایز تفاوت داشته باشد.

شرایط ارسال پست برای همه ی شهرها چگونه است؟

زمان رسیدن بسته های پست بین ۷ تا ۱۰ روز کاری می باشد و توجه داشته باشید که زمان رسیدن بسته ها حدودی است و به شرایط اداره پست بستگی دارد و احتمال تاخیر هست.

در صورت داشتن طرح، میتوان به شما سفارش داد؟

بسته به نوع طرح و زمان مورد نیاز، اگر در حیطه تخصصی پرکالکشن باشد، میتوانید با پشتیبانی فروشگاه هماهنگ کنید و طرح و پارچه مورد نظر را با او درمیان بگذارید.

پیام شما

تماس با ما