پر کالکشن چنین ماجرایی داره:

پر نماد سبک بودن، نفی حالات منفی و رهایی است. آغاز داستان پر کالکشن از سبکی، راحتی و جذابیت پر پرندگان گرفته شده است. این ویژگی باعث انگیزه صاحبان و طراحان این مجموعه شده تا با الهام گیری از این خصوصیت لباس هایی به زیبایی و سبکی پر برای بانوان عزیز طراحی کنند.

هم چنین ما در این مجموعه در تلاشیم که محیطی را برای خرید آسان و ویژه بانوان، مطابق با مد روز ایجاد کنیم تا علاوه بر حس آرامش احساس منحصر به فرد بودن را به خانم های عزیز القا کنیم.

چشم انداز ما

در واقع هدف ما در پر کالکشن،  طراحی و عرضه راحت و سریع محصولات متنوع بر پایه مد روز و حتی جلوتر از مد روز متناسب با نیاز بانوان، بدون واسطه و با کمترین قیمت می باشد. 

تمایز ما، سرعت بالا و کیفیت فوق العاده ست

محصولات این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که کیفیت هر جنس متناسب با قیمت آن می باشد و تمام تلاش ما بر این است تا با ارائه این محصولات با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری علاوه بر سهولت در خرید، احساس رضایت را در مشتری ایجاد کنیم.

ارتباط با ما

مجموعه پر کالکشن با بهره گیری از ترندهای روز دنیا و ترکیب با خلاقیت آماده طراحی، تولید و عرضه انواع پیراهن مجلسی، لباس اسپرت، طراحی روز مانتو و اکسسوری متناسب با سلیقه و استایل بانوان عزیز می باشد.

از خصوصیات بارز محصولات این مجموعه می توان به زیبایی، گوناگونی طرحها، تنوع و رنگبندی، توجه به حزئیات، کیفیت متناسب با قیمت و یک استایل مناسب و به روز اشاره کرد.

این مجموعه علاوه بر مدیریت کیفیت کالا و تضمین ارزش خرید، خدماتی نظیر مشاوره ی استایلینگ، طراحی اختصاصی و راهنمایی تخصی در راستای انتخاب درست محصول را از وظایف خود می داند. هم چنین امکان شخصی دوزی و امکان استفاده از یک پارچه با مدل، جنس و رنگ مشخص وجود دارد.

در این نوع خدمات، تیم طراح لباس، لباس را کاملاً متناسب با سلیقه شما و خاص شما طراحی می کنند و سپس طرح نهایی با توجه به سایز اندامی شما و مخصوص خودتان دوخته می شود.

در واقع هدف ما در پر کالکشن، طراحی و عرضه راحت و سریع محصولات تنوع و متناسب با نیاز بانوان بدون واسطه و با کمترین قیمت می باشد. و تمام تلاش ما بر این است تا با ارائه این محصولات با کیفیت و متناسب با نیاز مشتری علاوه بر سهولت در خرید، احساس رضایت در مشتری ایجاد کنیم. تمایز ما سرعت بالا و کیفیت فوق العاده است.

2,550,000 

پیراهن مجلسی

پیراهن مجلسی کد 113

4,450,000 

اکسسوری

گردنبند کد 002

450,000 
4,550,000 

پیراهن مجلسی

تاپ مجلسی کد 107

1,900,000 
4,800,000 

پیراهن مجلسی

پیراهن مجلسی کد 103

3,650,000 

اکسسوری

نیم ست کد 001

750,000